O Nas

“Pomagamy nauczyć się, jak radzić sobie w sytuacjach przeciążenia, jak odnaleźć spokój, harmonię i równowagę w życiu, polepszyć samopoczucie, zmniejszyć napięcia oraz poczuć wyższy poziom satysfakcji z życia.”

O Instytucie Psychologii Stresu.

Wspieramy organizacje w osiąganiu lepszych efektów biznesowych poprzez praktykowanie dobrostanu pracowników oraz budowanie świadomości na temat stresu i wypalenia zawodowego.

Pomagamy zespołom nauczyć się jak uwalniać napięcia i jak zatroszczyć się o siebie w sytuacjach przeciążenia. Tworzymy bezpieczną przestrzeń na spotkanie się z wyzwaniami.

Dbamy o to, aby odnaleźć spokój, harmonię i równowagę, polepszyć samopoczucie oraz poczuć wyższy poziom satysfakcji z życia.

Radzenie sobie ze stresem nie musi być trudne!

Jesteśmy podmiotem wpisanym do  Rejestru Instytucji Szkoleniowych

Instytut posiada wpis do Rejestru Instytucji Szkoleniowych, dzięki temu jesteśmy niepublicznym podmiotem prowadzącym na podstawie odrębnych przepisów ustawy edukację pozaszkolną.
Dodatkowo od 2020 roku, po przeprowadzonej weryfikacji naszej jednostki szkoleniowej otrzymaliśmy wpis do Bazy Usług Rozwojowych (BUR) prowadzonej przez Polską Agencję Rozwoju Przedsiębiorczości. W związku z tym Klienci naszych szkoleń mogą uzyskać dofinansowanie na realizowane przez nas szkolenia. BUR umożliwia użytkownikom bazy otrzymanie dofinansowania w formie refundacji lub bonu w wysokości od 50% do 80 % wartości wybranej usługi szkoleniowej.

Trenerzy

Agnieszka Czubak

Jestem nauczycielką medytacji, terapeutką ruchem i masażystką. Mam ponad 10-letnie doświadczenie jako trenerka warsztatów rozwoju osobistego i 6-letnie doświadczenie jako szkoleniowiec.

Sebastian Zboiński

Jestem terapeutą, coachem i masażystą. Posiadam ponad 22-letnie doświadczenie w kontakcie z trudnym klientem i 14-letnie doświadczenie w kadrze szkoleniowej.

Specjalizuję się w medytacji skoncentrowanej na uważność i ciszę oraz w metodach pracy z ciałem, głosem, emocjami, które pomagają uwolnić skumulowany stres.

Ukończyłam liczne kursy z: choreoterapii, arterapii, Ruchu Autentycznego (Integrative Bodywork and Movement Therapy), narzędzi komunikacji, jogi, elementów współczesnej Tantry, masażu PeLoHa, profilaktyki FASD dla terapeutów uzależnień.Z wykształcenia jest specjalistą zarządzania oraz żywienia i wspomagania dietetycznego w sporcie. Jestem studentką psychologii.

Specjalizuję się w medytacjach oddechowych, które pomagają zredukować napięcie psychofizyczne, psychogimnastyce według Aleksandra Lowena, diagnozie i ocenie traumy z wczesną interwencją psychotraumatologiczną i podstawami psychiatrii, profilaktyce zdrowego kręgosłupa w biurze.
W mojej pracy korzystam z metody Shinrin Yoku (Japońska Sztuka Czerpania Mocy z Przyrody według Dr. Qing Li), medytacji według: Jon Kabat-Zinn z ukończonym kursem Mindfulness.
Ukończyłem szkolenie dla terapeutów uzależnień w zakresie profilaktyki FASD. Jestem masażystą z uprawnieniami MEN, oraz studentem psychologii.

Chcesz poznać więcej obszarów, w jakich pracujemy?

Kontakt

510-774-727 lub 509-682-257
biuro@stopniestresujsie.pl

Fundacja Instytut Psychologii Stresu
95-010 Stryków, ul. Brzezińska 5/6

KRS: 0000659414

Skip to content